Sistemos papildymai

darwa - dental appointment registration web application

Sistemos papildymai

2021-04-22 Uncategorized 0

Šį kartą “papildymai” daugiskaita. 2021-04-21 ~23:00 sistema atnaujinta atsižvelgiant į kelių mūsų klientų prašymus realizuoti pakeitimus.

Atskiru laišku atsiųsime detalesnę informaciją, bet dabar trumpai:

  1. Nuo daktarų atskaitoma suma. Prie paslaugų atsirado galimybė suvesti sumą, kurią reikia atskaityti skaičiuojant Darbo Užmokestį (toliau DU).
  2. (Viena) Privaloma įtraukti paslauga (Mandatory). Tai galimybė užtikrinti, kad sistema automatu įkeltų prie apmokėjimo už vizitą pvz.: vienkartines, covid-19, ar kt vieną paslaugą.
  3. DU skaičiavimo metodo pasirinkimas. Prie “atskaityti automatu prekes ir nuotraukas” atsiranda “atskaityti atskaitomas sumas” (susijęs su paslaugos”atskaitoma suma”).
  4. DU skaičiavime Finansai-> Darbuotojų darbo užmokestis prie kiekvieno darbuotojo atsiranda nuoroda į to mėnesio ataskaita, kurioje galima detalizuoti, kaip buvo paskaičiuotas DU. Reikalui esant atasksaitoje yra rodoma vizų mėnesio vizitų detalizavimas iki paslaugų lygio.
  5. Pataisyta keletas klaidų

Jei pastebėsite kokius sutrikimus – rašykite į mano.partneris (eta) gmail.com. Stengsimės kuo operatyviau ištaisyti

P.S. Šiek tiek atsiliekam nuo ESPBI realizavimo plano. Kai dokumentacija neatitinka sistemai, darbai užtrunka ilgiau nei planuota. Vizitą jau sukuriam, dabar dirbam ties E025 forma (pagrindiniu reikalavimu). Neužilgo visi DARWA naudotojai galės patenkinti SAM įsakymą Nr. V-657