SF formavimas ir atnaujinimas

SF formavimas ir atnaujinimas

2020-07-18 0

Funkcionalumas leidžiamas tik administratoriaus, buhalterio ir savininko teises turinčiam vartotojui.

SF funkcionalumo įjungimas

Admin->Sistemos nustatymai->SF. Įjungiam arba išjungiam funkcionalumą, o visi kiti parametrai labai aiškiai aprašyti prie nustatymų

SF funkcijų naudojimas

SF generavimas galimas esant “Apmokėjimas už paslaugas lange”, kai registruojame sistemoje atsiskaitymą (gryni, kortelė, lizingas, draudimas).

“Mokėta kortele” eilutėje galima pažymėti varnelę “Generuoti SF”. Jei apmokėjimo informacijos saugojimas įvyksta be klaidų, tai būsite automatiškai perkeliami į langą, kuriame bus sugeneruota SF. Jei išsaugojimas įvyks su klaidomis, atsiranda mygtukas “Generuoti SF”.

SF rodymo lange yra galimybė atsinaujinti SF informaciją, jei kažką suklydote – spauskite “Redaguoti SF”. NEPAMIRŠKITE, kad SF yra VMI taisyklėmis reglamentuotas dokumentas, todėl jo redagavimą atlikite laikydamiesi VMI nurodymų.

Redaguoti galite paslaugos tekstą, kuris pagal nutylėjimą visuomet bus “Odontologinės paslaugos”. Galite nurodyti iki kada reikia apmokėti SF, bei koks papildomas tekstas bus nurodomas sąskaitoje po lentele su paslauga ir jos kaina. Naujinimo metu atnaujinama ir pinigų suma (čia tuo atveju, jei suklydote suvesdami pinigus).

Sistemoje bus saugomi VISI pakeitimai, atlikti su SF dokumentu, kada tai buvo daryta ir koks sistemos vartotojas pakeitimą padarė.

Išrašytų SF sąrašus galite peržiūrėti Ataskaitos->Ataskaitų puslapis->Duomenų tvarkymas->SF sąrašas ir dešnėje pasirenkate mygtukus “SF sąrašas pamėnesiui” arba “Negaliojančių SF sąrašas pamėnesiui”. Paspaudus ant nuorodų nueisite arba į SF peržiūrą (SFpavadinimas) arba į atsiskaitymo langą (vizito nr). Negaliojančių SF peržiūros nėra

Category: Darbas su vizitais